Львівська ОО ТЧХУ відновлює співпрацю з КНП «3-я міська поліклініка м.Львова»Так історично склалося, що в ЛОО ТЧХУ та КНП “3-я міська поліклініка м. Львова”, прийшли до керівництва, майже в один і той самий час, молоді люди, котрі вирішили відновити добрі стосунки між своїми організаціями.

Про це вони вирішили при зустрічі кілька тижнів тому. А нині голова Львівської обласної організації ТЧХУ Уляна Стельмах зустрілася з працівниками 3-ї міської поліклініки, що на вул. Повітряній, 99 (колишня Дорожня поліклініка Львівської залізниці), і передала їм гуманітарну допомогу.

Це були продуктові та гігієнічні набори для 20 медиків – пенсіонерів віком 65+. Їх прийняв генеральний директор поліклініки Мирослав Дроник.

«У час пандемії на коронавірус і в пору низьких пенсій, – зазначив Мирослав Григорович, – це суттєва допомога, за яку дякуємо червонохрестівцям Львова, котрі доставили її нам, а також добро творцям з Великої Британії, що зібрали її у себе в країні і передали через МФТЧХ та НК ТЧХУ до нас в Україну».

«Наша співпраця з медикам Львівської міської поліклініки №3 буде тільки ширитися. В майбутньому плануємо кілька міжнародних проектів, котрі складають інтерес для обох наших організацій», – констатувала Уляна Михайлівна.


Що ж, у добру путь! Нехай наміри керівників, – Мирослава Дроника та Уляни Михайлівни, – зарясніють добрими ділами!Фото – ЛОО ТЧХУ
Прес-служба Львівської обласної організації ТЧХУ


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.