Львівська ОО ТЧХУ видала гігієнічні набори в офісі Личаківської районної адміністрації м. Львова


Львівська обласна організація ТЧХУ видала 13 травня гігієнічні набори в офісі Личаківської районної адміністрації м. Львова багатодітним родинам і дітям, залишеним без батьківської опіки за клопотанням «Служби у справах дітей».Мобільна бригада Львівської ОО ТЧХУ, на чолі з головою цієї організації Уляною Стельмах, привезла в Личаківську районну адміністрацію м. Львова 22 гігієнічних набори за клопотанням «Служби у справах дітей».

Співпраця між Червоним Хрестом і РА Личаківського району м. Львова налагоджена давно, і вона дає свої позитивні результати. Так і тепер, у час карантину через коронавірус, багатодітним родинам і дітям без батьківської опіки знадобилися гігієнічні засоби, щоб краще організувати у побуті профілактику цій підступній недузі.
Пакунки з гігієнічними наборами в кабінети не заносили, а роздали їх просто у вестибюлі. Серед перших, хто отримав засоби боротьби з коронавірусом була родина Соломії Німої, в котрій виховується 10 дітей.За гуманітарною допомогою прийшли родичі та опікуни з родин Лариси Сиротіної, Світлани Чембукової, Руслани Солтис та інших, всього 22 родини.Видачу здійснили: (зліва направо) Олександра Лотоцька, начальник відділу «Служба у справах дітей» Личаківського районного управління Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, Олексій Тузяк, волонтер ЛОО ТЧХУ, учень Львівського профтехучилища №29, Уляна Стельмах, голова ЛОО ТЧХУ . Прощаючись, учасники благодійної акції домовилися зустрітися знову. Це заплановано на 1 червня, з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Традиції співпраці – шануються обома сторонами, бо цього вимагає час.

Фото – автора
Ірина Апостолюк,
голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.