Львівська ОО ТЧХУ – вдосконалює систему навчання населення навичкам з першої допомоги

Сьогодні відбулася нарада у Львівській ОО ТЧХУ з приводу вдосконалення системи навчання населення навичкам надання першої допомоги.

У даний час в нашій державі, яка потерпає від збройного конфлікту на сході своїх кордонів, має також значні втрати від ДТП, пожеж, необережного поводження на водоймах дуже актуальними є масове навчання населення навичкам з першої допомоги.

 

 

Відгукуючись на ці проблеми у  Львівській ОО ТЧХУ сьогодні відбулася нарада з приводу вдосконалення системи навчання населення навичкам надання першої допомоги.

 

 

Провела нараду відповідальна від ЛОО ТЧХУ за навчання населення першій допомозі Ніна Добренька. Вона ознайомила і роздала учасникам наради, а це голови районних і міських організацій Товариства, Положення «Про організацію системи навчання населення навичкам надання першої допомоги», розроблене і затверджене на засіданні Президії Правління ТЧХУ12 травня п.р.

 

 

Крім того, з кожним з інструкторів з першої допомоги  укладено угоди з керівництвом ЛОО ТЧХУ на проведення у колективах навчальних закладів, медичних установ, підприємств, фермерських господарств області занять, тренінгів, майстер – класів з першої допомоги.

 

 

Біля офісу МСЦ ЛОО ТЧХУ сьогодні на санітарному посту чергували дві медичні сестри, котрі відпрацювали понад півстоліття у Товаристві, – Ольга Роман та Анна Гой. І хоч вони на заслуженому відпочинку з 1 січня п.р., але приходять чергувати на санітарний пост донині.

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської м. Львова ТЧХУ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *