Львівська ОО ТЧХУ – активізує участь в інформаційній кампанії Червоного Хреста з профілактики коронавірусу

Карантинні обмеження, які стали ще більш суворими на Львівщині з 25 березня, коли область потрапила у червону зону, не стали перешкодою для ЛОО ТЧХУ в інформаційній кампанії Червоного Хреста з профілактики коронавірусу.

В цьому червонохрестівцям допомагають волонтери. Повне розуміння і підтримку Червоний Хрест в особі Уляни Стельмах отримав, наприклад, у такій серйозній установі, як ПП «Автоексперт».

Разом з Уляною Михайлівною, головою Львівської ОО ТЧХУ, взяли  участь у розклеюванні плакатів працівники Світлана Колесник та Ярослав Радикало.

Привітно зустріли керівника ЛОО ТЧХУ у приватному мазані «Продукти», зокрема його власниця Оксана Сомик.

 

В Україні за останній тиждень фіксують по 15000-17000 інфікованих кожного дня. Львівщина – серед лідерів. «Це значить, що погано виконуються вимоги карантину, люди донині не зрозуміли у повній мірі яку небезпеку несе з собою коронавірус», – констатує Уляна Стельмах, голова ЛОО ТЧХУ.

Разом з волонтерами Уляна Михайлівна та її підлеглі продовжують розвішувати плакати Червоного Хреста у людних місцях, спрямованих на протидію підступній інфекції, – коронавірусу.

Фото – учасників благодійної акції

Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *