ЛОО ТЧХУ у рамках програми з ПСП провела робочу зустріч у Військово – медичному клінічному центрі Західного регіону

12 червня Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України у рамках програми з ПСП провела робочу зустріч у Військово – медичному клінічному центрі Західного регіону з приводу налагоджування співпраці.

 

 

Делегацію червонохрестівців очолював голова Львівської ОО ТЧХУ Валентин Мойсеєнко. Приймав її із співробітниками-медиками начальник ВМКЦ Західного регіону, полковник медичної служби Іван Гайда.

Валентин Анісимович розповів присутнім про те, над чим працює зараз Львівська ОО ТЧХУ, і як Червоний Хрест бачить свою співпрацю з військовими медиками на даний час.

Координатор програми з ПСП у Львівській області Уляна Стельмах та головний регіональний фахівець  з ПСП Катерина Крикля розповіли про зміст і мету програми, її можливості, а також про те, що її фінансує впродовж кількох років Данський Червоний Хрест.

Директор МСЦ Львівської ОО ТЧХУ Ніна Добренька, котрій доручено також справи розшуку, розповіла присутнім про Службу розшуку ТЧХУ, яка займається розшуком не лише могил полеглих і зниклих безвісти у Другу світову війну, але й аналогічними справами, які дали про себе знати у зоні збройного конфлікту у наші дні.

 

 

Військові медики уважно вислухали нову для них інформацію, і так як вони – люди конкретні, то відкладати співпрацю з Червоним Хрестом  у «довгий ящик» не стали. Вже наступного тижня заплановано дві перших акції. Одна з них, майстер-клас з опанування навичками першої допомоги з колективом ВМКЦ Західного регіону. Друга, яка стосується арт-заняття з пацієнтами медичного закладу, потребує ще затвердження у Головного психолога, котра, на жаль, не змогла взяти участі у першій робочій зустрічі. Але вже у кінці тижня і цю справу буде вирішено. Тож перепон для співпраці обох колективів – немає жодних.

Фото – Галини Романів

Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *