ЛОО ТЧХУ – учасник проекту «Підтримка зусиль ТЧХУ щодо впровадження вакцини проти Covid-19»
Львівська ОО ТЧХУ здійснила сьогодні спільний виїзд з медиками – інфекціоністами на інформаційну акцію щодо вакцинації і профілактики недуги на СOVID-19 у м. Городок.


Сьогодні, 27 серпня, відбувся спільний виїзд в м. Городок, що в новоутвореному Львівському районі, ЛОО ТЧХУ на чолі з її керівником Уляною Стельмах і медиками – інфекціоністами, бригаду яких очолювала
Наталія Іванченко, головний епідеміолог області, в.о.гендиректора Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України.


Тож для освітян і сімейних лікарів міста була проведена інформаційна акція з роздаванням буклетів, листівок, плакатів Червоного Хреста з відомостями про вакцинацію та щодо профілактики СOVID-19 і його нових штамів.


Грунтовну презентацію провела п. Наталія Іванченко, котра детально проінструктувала присутніх про вакцинацію. Дала ґрунтовні відповіді на запитання, які задавали присутні із залу.


Після повернення у Львів, п. Наталія розмістила на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук короткий звіт про поїздку у м. Городок, в якому, зокрема, зазначила: «Сьогодні фахівці Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України працювали в колишньому Городоцькому районі. Говорили з працівниками освіти, медиками про небезпеку коронавірусу, переваги вакцинації. Розвіювали міфи. Говорили про безпечне середовище в школах і садочках, про якість води в басейнах річок та ін. Приємною несподіванкою був бонус від Городоцької ОТГ мешканцям, котрі вакцинувались до Дня Незалежності України і перемогли в розіграші БЕЗКОШТОВНИХ КВИТКІВ на Zaxidfest , 27-29.08 2021.
Не зупиняємось на досягнутому!»


Фото – ЛОО ТЧХУ та Н.Іванченко/Фейсбук
Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.