Личаківська РО м. Львова ТЧХУ – розвезла по домівках підопічних віком 65 + гуманітарну допомогу


Личаківська РО м. Львова ТЧХУ – розвезла сьогодні, 18 травня, по домах хронічно хворих віком 65 +, котрі є підопічними Червоного Хреста Личаківського району міста Львова гуманітарну допомогу.

Незважаючи на іменини, які припадають Ірині Апостолюк, голові Личаківської РО м. Львова ТЧХУ, на 18 травня, їй довелося розвозити сьогодні з ранку до вечора по домівках підопічних продовольчі і гігієнічні набори.

У маршрутному листку значилося 20 адрес, здебільшого по вул. Пасічній і прилеглих до неї вуличок.

Так як Ірина Федорівна працює у цьому районі три десятки років, то всюди її зустрічали привітно і крім продуктової допомоги, підопічні отримували одночасно і психологічну підтримку.

Всі вони в один голос висловлювалися за відродження патронажної медичної служби Червоного Хреста, яка у свій час ґрунтовно допомагала їм боротися з лихом самотності і хронічних хвороб.

Завершився рейд пізно ввечері. Ірина Федорівна поверталася додому як справжня іменинниця: вона виконала свою місію милосердя, а одна з підопічних наламала для неї на подвір’ї запашних гілок розквітлого бузку і від всієї душі привітала несподівану гостю з її особистим святом.

Фото – учасників благодійного рейду
Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *