Личаківська РО м. Львова ТЧХУ привітала свого ветерана праці – Катерину Гурну з Міжнародним Днем медичної сестриЛичаківська РО м. Львова ТЧХУ привітала колишню свою працівницю, медичну сестру Катерину Гурну зі святом – Міжнародним Днем медичної сестри.

Катерина Михайлівна пропрацювала медичною сестрою у Червоному Хресті Личаківського району м. Львова понад 30 років. На цей час вже понад 25 років, як на заслуженому відпочинку.

День у день Катерина Михайлівна відвідувала своїх підопічних, – а це були літні самотні люди, котрі вже не в силах дати собі ради. Завжди привітна, щира, з відкритою душею п. Катерина була для них ясним сонечком і Добрим Ангелом з Червоного Хреста.

Та роки беруть своє. Пані Катерина з 1935 року народження – дитина війни. Найгірше, що зараз хворі ноги. Син придбав ходунки, але то тільки для прогулянки по квартирі. Словом, пенсію просто так держава нікому даремно не нараховує.

Приймаючи продуктові та гігієнічні набори від Ірина Апостолюк, голови Личаківської РО м. Львова ТЧХУ, – Катерина Михайлівна попросила передати від її імені подяку Британському Червоному Хресту, Міжнародній Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, а також керівництву НК ТЧХУ, які подбали про гуманітарну допомогу для людей у потребі, котрі проживають нині в Україні.

Фото – Віталія Ікавого, волонтера ЛОО ТЧХУ
Прес – служба Львівської ОО ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *