Личаківська РО м. Львова ТЧХУ навчала першій допомозі учнів ЗСШ №6

 

Вчора, 24 квітня, Личаківська районна організація м. Львова ТЧХУ навчала першій допомозі учнів української загальноосвітньої школи I-III ступеня з російською мовою навчання № 6.

 

 

Відбулося навчання у класі біології. Провела його інструктор Червоного Хреста з  першої допомоги, голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ Ірина Апостолюк.

 

 

В первинному осередку ТЧХУ навчального закладу налічується  106 членів Товариства. Очолює його педагог – організатор Тетяна Валеріївна Лісова. Допомагає їм у роботі Аліна Юріївна Бояр – Созонович, заступник директора з виховної роботи.

 

 

Старшокласники слухають 6 – годинну програму з надання першої невідкладної допомоги, яку запропонував Червоний Хрест.

 

 

Первинні навики і знання з цієї галузі в учнів заклала вчительки біології Наталія Миколоївна Шалагіна, котра навчає першій невідкладній допомозі. Вона читає старшокласникам предмет «Медико – санітарний пост». Василь Семенович Герус читає старшокласникам предмет «Захист Вітчизни».

 

 

Спільними силами вчителів, котрі є членами первинного осередку Червоного Хреста, створено для учнів санітарний пост, подбали про наглядну агітацію, іншу атрибутику Червоного Хреста. До Всесвітнього дня Червоного Хреста і Червоного Півмісяця у школі проводять змагання санітарних постів, де учні мають змогу продемонструвати свої навики і знання.

 

 

Прибули на заняття 9 десятикласників та 22 дев’ятикласників.

 

 

Інструктор показала на муляжі, як робити серцево-легеневу реанімацію, в якій попрактикувалися пізніше всі бажаючі.

 

 

Старшокласники зрозуміли, наскільки важливою є для порятунку життя постраждалого реанімація легеневої і серцевої діяльності людини, тому намагалися у деталях відтворити рухи інструктора.

 

 

Було приємно бачити, що учні добре підготовлені своїми наставниками. Особливо гарні знання показала учениця Влада Моргунова.

 

 

Учасники навчань були дуже активними. Більшість з них виявили бажання брати участь у червонохресній роботі молодіжної організації Львівської ОО ТЧХУ.

 

 

Фото – Ірини Дзіклевич та учнів ЗСШ – 6

 

За джерелом:

http://lviv-redcross.at.ua/blog/2017-04-24-10415

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.