Личаківська РО м. Львова ТЧХУ – в інформаційній кампанії Товариства Червоного Хреста України з профілактики коронавірусу

Стрийський ринок, про який піде мова, – продуктовий. Тому під час карантину його хоч і не закривають, а ось про більші заходи з профілактики від коронавірусу – доводиться таки дбати.Прикладом цього може послужити навіть така, на перший погляд, дрібничка, як розклеювання плакатів Червоного Хреста, в яких йдеться про захист від коронавірусу.Після розмови з директором Стрийського ринку, було дано розпорядження адміністратору п. Ігорю, розклеїти їх на найбільш видних місцях, де людям буде зручно ознайомитися з їх змістом.


Допомагала у розклеюванні п. Ігорю голова Личаківської районної організації м. Львова Товариства Червоного Хреста України Ірина Апостолюк.


У Львові прийнято рішення посилити карантин до 12 квітня. Тож плакати було вирішено повторно розклеїти на зупинках громадського транспорту. Ті, що вивішували рік тому, уже обвітрилися і втратили товарний вигляд.

Першими помітили ці зміни на зупинках – діти. Радіючи, що вони вже вміють читати, діти по достоїнству оцінили інформацію цих «порадників» і від щирого серця рекомендують ознайомитися з їх змістом дорослим.

Фото – учасників акції

Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *