Личаківська РО м. Львова ТЧХУ – візьме участь у Всесвітньому дні прибирання«Волонтери і працівники Червоного Хреста Личаківського району м. Львова візьмуть участь у Всесвітньому дні прибирання», – повідомляє Ірина Апостолюк, голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ.


У суботу, 18 вересня, відбудеться Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». Червонохрестівці вибрали для себе об’єкт на вул. К. Левицького, 67 -71 (Личаківська районна адміністрація – офіс Личаківської РО ТЧХУ). Акція почнеться о 10.00.Довідково:


Понад 20 мільйонів активістів у 180 країн світу вийдуть на вулиці, в парки та сквери, аби зробити своє містечко та країну чистішою. До акції долучаться усі регіони України, зокрема й Львівщина. У нашій області Всесвітній день прибирання розпочнеться о 10.00.

До акції Україна долучається вже вшосте. У 2015 році до прибирання долучилося понад 500 000 учасників у 24 областях на 2832 локаціях. У 2017 році ГО “Let’s do it Ukraine” об’єднали понад мільйон учасників та 4760 локацій по всій території країни. У 2018 році до прибирання в Україні долучилася Президент Естонії – Керсти Кальюлайд.

В рамках акції також буде проведено всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоФест», наймасштабніше прибирання країни, форуми, круглі столи та інші заходи. Координує проведення Всесвітнього дня прибирання в Україні громадська організація “Let’s do it, Ukraine” – учасник загальносвітового руху “Let’s Do It World”, що об’єднує понад 21 мільйон учасників в 180 країнах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання.
Деталі на сайті www.letsdoitukraine.org

Контактна особа – обласний координатор Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine» – Політицька Катерина, тел.: +38 (098) 814 75 57, e-mail: katepolik30@gmail.com.

Детальніше про Акцію можна дізнатись на сайті: www.letsdoitukraine.org
та в соціальних мережах: https://www.facebook.com/letsdoitukraineeco , https://www.instagram.com/letsdoitukraine


Фото – Анни Качмарик

Василь Гурмак,

член президії Личаківськоїх РО м. Львова ТЧХУ,

професор кафедри монументально-декоративної скульптури ЛНАМ,

Заслужений діяч мистецтв УкраїниЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.