Конкурс 2021-2022 рр. «Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» – запрошує!Відбулося засідання Регіональної ради Львівської області Відзнаки «Орден Святого Пантелеймона» – Львівська область, на якому сформовано керівні органи конкурсу.

Під час засідання, яке припало на 16 листопада, було затверджено голову та склад Регіональної ради Львівської області, яка здійснюватиме конкурсний відбір 2021-2022 рр, Відзнаки за професіоналізм милосердя «Орден Святого Пантелеймона».

Головою Ради вкотре обраний Олег Дуда – заступник головного лікаря з хірургічної роботи Львівського державного онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру, член Правління Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

До складу Регіональної ради увійшли відомі громадські діячі, практикуючі лікарі, науковці, богослови, журналісти.

Учасниками ради є:
– Заступниця Міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак.
– Голова Львівського обласного комітету профспілки працівників охорони здоров’я України Юрій Білий.

У Раду ввійшли співробітники Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, а саме:

– професор кафедри гістології, цитології та ембріології Ростислав Білий;
– професор, завідувач кафедри онкології та радіології (1986-2004 рр.), проректор з лікувальної (1981-1991 рр.) та наукової (1991-2000 рр.) роботи нашої Alma Mater Борис Білинський;
– професор кафедри променевої діагностики факультету післядипломної освіти Юрій Іванів;
– секретар регіональної ради – асистент кафедри онкології і радіології факультету післядипломної освіти Роман Сліпецький.

Регіональна рада – орган, який здійснює відбір кандидатів по області, аналізує їхню діяльність, подає на розгляд Національної експертної комісії на присудження Відзнаки по одному кандидату в кожній номінації.

Регіональна Рада Ордену Святого Пантелеймона – Львівська область запрошує медичних працівників та людей, пов’язаних із медициною, до участі в конкурсі у 2021-2022 році «Відзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона». Дедлайн: 31 березня 2022 року.

Контакти: orden.panteleimon.lviv@gmail.com
Секретар Роман Сліпецький: +380979518108

Фото – з відкритих джерел
За джерелом:
https://new.meduniv.lviv.ua/regionalna-rada-ordenu-svyatogo-pantelejmona-zaproshuye-do-uchasti-v-konkursi-u-2021-2022-rotsi-vidznaka-za-profesionalizm-ta-myloserdya-orden-svyatogo-pantelejmona/Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.