Конкурсна комісія назвала переможців обласного конкурсу для ЗМІ «Четверта влада»Конкурсна комісія затвердила переможців обласного конкурсу журналістики для редакцій друкованих засобів масової інформації «Четверта влада», яким надається фінансова підтримка коштами з обласного бюджету.

Конкурс провели в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області у 2021 році.

Перелік переможців:

1 «Воля народу» м. Буськ
2 «Нафтовик Борислава» м. Борислав
3 «Народне слово» м. Золочів
4 «Голос з-над Бугу» м. Сокаль
5 «Народна думка» м. Городок
6 «Громада» м. Миколаїв
7 «Наш край» м. Мостиська
8 «Новий час» м. Жидачів
9 «Голос відродження» м. Броди
10 «Голос Самбірщини» м. Самбір
11 «Бойківська думка» м. Сколе
12 «Народна справа» м. Радехів
13 «Новини Прибужжя» м. Червоноград
14 «Відродження» м. Жовква
15 «Газета Ратуша» м. Львів

Нагадаємо, обласний конкурс журналістики для редакцій друкованих засобів масової інформації «Четверта влада» проводиться з метою підтримки свободи слова та належного висвітлення ініціатив територіальних громад області, діяльності органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування в місцевих друкованих виданнях.Довідково:Багато з цих газет місцевого значення є надійним рупором не тільки влади, але і Червоного Хреста Львівщини. Наразі визначено п’ятнадцять друкованих видань, з якими буде підписано угоду на висвітлення з обласною держадміністрацією. Кожне з цих видань отримає по 30 тис. гривень. І така підтримка місцевим газетам є дуже на часі.
«Особлива подяка редакції газети з м. Червонограда «Голос Прибужжя», де завжди охоче друкують матеріали про діяльність Червоноградської МО ТЧХУ», – констатувала Ірина Апостолюк, членкиня Львівської обласної організації НСЖУ, голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ.Фото – ілюстративне
За джерелом:
https://loda.gov.ua/news?id=61236

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.