Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики НААУ та Кафедра медичного права ЛНМУ ім. Данила Галицького провели круглий стіл до 25-річчя з Дня прийняття Конституції України
Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної Асоціації Адвокатів України та Кафедра медичного права ЛНМУ ім. Данила Галицького провели в режимі онлайн круглий стіл до 25-річчя з Дня прийняття Конституції України.Ірина Сенюта, членкиня президії Личаківської РО м. Львова ТЧХУ, завідувачка кафедри медичного права ЛНМУ ім. Данила Галицького, котра є одним із співорганізаторів круглого стола правників до Дня Конституції України, подала на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук повідомлення про цю подію.
Ірина Ярославівна, зокрема, зазначила у повідомленні: “25 червня 2021 р. Комітет медичного і фармацевтичного права та біоетики Національна асоціація адвокатів України /Ukrainian National Bar Association спільно з Кафедра медичного права ЛНМУ ім. Данила Галицького організували та провели круглий стіл на тему «Конституційне право на охорону здоров’я, медичну допомогу та медичне страхування: особливості здійснення, легітимні очікування та обмеження», – присвячений 25 – річчю з Дня прийняття Конституції України.

До заходу доєднались відомі науковців і практики, фахівці спектральних галузей права, яких об’єднала цариця законів – Конституція України. Мала честь модерувати захід і бути його ініціатором, адже для мене Конституція України – це оберіг державності, прав людини та соборності”.

Далі Ірина Ярославівна подякувала всім учасникам за палкі дискусії та зацікавленість у тематиці, а доповідачам за яскраві доповіді: Roman Maydanyk, Olena Boryslavska, Oksana Kashyntseva, Петру Рабіновичу, Василю Крату, Галина Миронова, Вадиму Рикову, Михаил Гончаров, Michael Savchyn, Тетяні Блащук.
Детальніше – за покликанням: https://fb.watch/6lL0y4KEKO/».


Фото – Ірини Сенюти /Фейсбук
За джерелом:
https://www.facebook.com/photo?fbid=1501010353583292&set=pcb.1501026356915025

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *