Команда Львівщини виборола золото національного чемпіонату з водного туризму


19 квітня на річці Черемош, поблизу села Дземброня, що на Івано-Франківщині, завершився чемпіонат України з водного туризму. Участь у змаганнях взяла команда Львівщини у складі 8 осіб.

Водний туризм – це один із різновидів спортивного туризму, в основі якого лежить подолання маршруту водною поверхнею. Найкращих визначали у дисциплінах слалом, ралі – довга гонка, спринт – коротка гонка та рятувальні роботи.Збірній Львівщині на змаганнях вдалось вибороти одразу кілька медалей.
Так, у класі човнів катамаран-четвірка (С-4) не було рівних представникам Львівщини Віталію Бранцю, Вадиму Горлову, Олександрі Горловій та Василю Штапінцю.У змаганнях на одиничних каяках чемпіоном України став Олег Самотій.Близькими до медалі був також екіпаж катамарану С-2 у складі Романа Багінський та Ігоря Пушкара, які фінішували четвертими.

Зауважимо, водний туризм – не лише популярний вид спорту, а й прикладний, адже часто ним займаються рятувальники-водолази. Сюжет про це можна переглянути за посиланням.Довідково:

Кістяк Львівської команди, яка завоювала на змаганнях 1-е місце, складався в основному з членів ЗШР Львівської ОО ТЧХУ «ГОРС» під командою керівника загону Михайла Яворівського.Фото – учасників змагань
За джерелом:
https://loda.gov.ua/news?id=58561Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *