Кафедра медичного права ЛНМУ ім. Данила Галицького відзначила Міжнародний день захисту дітей

Кафедра медичного права Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького провела заходи, приурочені до Міжнародного дня захисту дітей. У цей день тематика прав дитини звучить особливо голосно, і вона актуальна щодня. Важливо, аби дотримання прав дитини було пріоритетним напрямом діяльності органів влади і права дитини були під постійною опікою!

Студенти – консультанти медико – юридичної клініки спільно з викладачами кафедри завітали до дітей, котрі перебувають у Притулку для дітей Служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації. Тематика інтерактивного заняття була «Права й обов’язки дітей в Україні», в межах якого студенти в ігровій формі (через сюжети казок формували каталог прав дитини і шукали з дітьми випадки їх дотримання й порушення) надавали інформацію діткам від 3 до 12 років, закладаючи в їхню свідомість правові зерна.

Медико – юридична клініка тісно співпрацює з Притулком як шляхом проведення інтерактивних занять, так і виїзних консультацій. Окрім навчального компоненту, юним учасникам зустрічі позитивних емоцій додало частування солодкими гостинцями.

 

Фото – автора

Ірина Сенюта,

завідувач кафедрою медичного права ФПДО ЛНМУ ім. Данила Галицького, президент ВГО «Фундація медичного права та біоетики України», член президії Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *