Катерина Олійник – активістка Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста УкраїниКатерина Олійник, мешканка с. Градівка, колишнього Городоцького району, нині Львівської ОТГ, – одна з активісток Львівської обласної організації ТЧХУ.


Катерина Олійник, дипломований спеціаліст з менеджменту соціокультурної діяльності Львівської державної академії мистецтв, зі студентської лави дружить з Червоним Хрестом.Про одну з організованих нею численних благодійних акцій у студентські роки йдеться у нашому репортажі за 2012 рік. (Докладніше див. за посиланням – http://lviv-redcross.at.ua/blog/2012-12-09-1008).Тепер, коли Катерину Олександрівну обрали в 2020 р. членом ревізійної комісії Львівської ОО ТЧХУ, акції, організовані нею, стали серйозніші і більш ефективні.Так, наприклад, вона активно відгукнулася на заклик взяти участь у розповсюджуванні по людних місцях, – у школах, медичних закладах, торговельних майданчиках, закладах громадського харчування, – плакатів Червоного Хреста, присвячених проблематиці захисту населення від коронавірусу.Крім розклеювання плакатів у своєму і сусідніх селах, у містах Рудки, Городку, Самборі, Стрию, – вона активно роздає мешканцям Львівщини буклети з профілактики від цієї підступної інфекційної недуги, яка заразила у світі понад 250 мільйонів осіб.Якщо хтось думає, що участь в інформаційно – пропагандистській роботі справа легка, то він дуже помиляється. Антивакцинатори, а їх є чимало і на Львівщині, забороняють розвішувати плакати біля своїх магазинів, кафе, ресторанів, спортивних споруд тощо, а як тільки ніхто не бачить, то безжально зривають їх, нищать, рвуть на шматки, і вся робота іде нанівець. Тоді опускаються руки, бо все треба починати з початку.Катерина – багатодітна мати. Діти, учні Градівської середньої школи та Львівської ЗСШ ім. Ігоря – Богдана Антонича, також допомагають їй у цій шляхетній справі.


Подякуймо ж Катерині, та усій її родині, за участь в інформаційно-просвітницькій кампанії Червоного Хреста проти COVID-19 і побажаймо якнайшвидше дочекатися нам усім успішного завершення титанічної боротьби людства з цією страшною недугою.

Фото – Віктора Гринчишина
Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *