Кабінет тверезого водія мав запрацювати у першій половині травня, але запрацює 3 червня

Як повідомили Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, голова облдержадміністрації підписав розпорядження про виділення коштів на підтримку медичних закладів.

З обласного бюджету на  підтримку закладів скерують 36 млн грн. В цьому ресурсі є кошти в сумі 1 млн грн. для відновлення роботи спеціалізованого кабінету для проведення медичних оглядів водіїв на виявлення стану алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

«Певний час не було розуміння позиції Львівської міської ради щодо спів фінансування цього кабінету.  Голова ОДА скерував відповідного листа щодо співфінансування на 1 млн з міського бюджету, на що міський голова дав згоду. Відтак Максим Козицький розпорядився протягом кількох робочих днів вжити всіх управлінських рішень для відновлення роботи кабінету», – розповів заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Кабінет запрацює на базі Львівського обласного медичного центру превенції та терапії узалежнень, що на вулиці Кульпарківській,95.

За попередніми підрахунками, на утримання кабінету для проведення медичних оглядів водіїв до кінця цього року необхідні кошти в сумі 3,5 млн грн..

Фото – з відкритих джерел

За джерелом:

https://galinfo.com.ua/news/kabinet_tverezogo_vodiya_zapratsyuie_u_pershiy_polovyni_travnya_343067.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *