Волонтери Червоного Хреста – це люди, котрі не шукають вигоди, а за покликом серця йдуть на допомогу постраждалим безкорисливо, мотивуючи свої дії виключно милосердям. А якщо випаде нагода, діляться один з одним набутим досвідом.
На офіційній сторінці у Facebook ЗШР ЛОО ТЧХУ «ГОРС» опубліковано сьогодні таке повідомлення:
«14-16 жовтня на базі нашого пункту в смт.Славське провели навчально-тренувальні збори для Загону швидкого реагування Івано-Франківська Обласна Організація Товариства Червоного Хреста України.
В ході навчань ЗШР з Прикарпаття допомагав забезпечувати безпеку на перегонах з гірського бігу і скандинавської ходьби на змаганнях за “Кубок Ільзи”.
Навчались також техніки проведення рятувальних робіт з використанням туристсько-альпіністського спорядження.
Хочемо відзначити, що волонтери ЗШР Черваоного Хреста Прикарпаття є не тільки хорошими парамедиками, а й швидко вчаться новим для себе елементам рятувальних робіт!»
Фото – ЗШР Червоного Хреста Львівщини «ГОРС»
За джерелом:
ї