ЗШР Червоного Хреста Львівщини «ГОРС» – про пригоду у горах Закарпаття

У горах губляться і зазнають пригод не лише піші туристи, але і моторизовані, як це трапилося нещодавно з двома львів’янами на Закарпатті.

Про цю прикру пригоду червонохрестівці із ЗШР «ГОРС» розповіли на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

14 липня о 20 год17 хв отримали інформацію, що двоє мотоциклістів із м. Львова подорожували в горах Закарпаття (полонина Красна,Тячівський район) і одному з них потрібна допомога. Координати та інформацію про стан потерпілого передали до гірського рятувального пункту ДСНС смт. Усть Чорна.

Оцінивши ситуацію, зрозуміли, що групі буде потрібна наша допомога, тому четверо рятувальників ГОРСу на позашляховику «Нісан-Патрол» виїхали із м. Львова на місце події.

За час нашого переїзду місцеві рятувальники доставили одного учасника подорожі в лікарню, інший залишився з двома мотоциклами та спорядженням на місці пригоди.

Прибувши на місце події, рятувальники ГОРСу погрузили речі групи та мотоцикл потерпілого на автомобіль і допомогли другому учаснику спуститись до населеного пункту.

Після цього забрали його товариша з лікарні та доставили додому в м. Львів.

Організувати контакт групи з місцевими рятувальниками нам допомогли наші друзі-рятувальники із Закарпаття, – Митро Петро та начальник Міжгірського рятувального пункту Василь Щерба!

Фото – ГОРС/ Facebook

За джерелом:

http://lviv-redcross.at.ua/blog/2020-07-17-19789

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.