ЗШР НК ТЧХУ – на міжнародних польових навчаннях в рамках проекту ′′ЄС-ХІМ-РЕАКТ 2′′ (ВІДЕО)
29-30 вересня в Яворівському районі Львівської області відбулися міжнародні польові навчання в рамках проекту ′′ ЄС-ХІМ-РЕАКТ 2 ′′. Наш загін швидкого реагування був запрошений на цей тренінг.

Тренувались відповідати на враження засобами ХБРО (хімічна, біологічна, радіаційна небезпека) рятувальники з 5 країн світу. Довелося працювати в захисних костюмах, протигазах та з дотриманням усіх заходів безпеки.
Ніколи раніше ми не брали участь у тренінгах такого рівня. Наша маленька, але дуже вмотивована команда з 8 осіб, працювала дуже злагоджено. За два дні -12 локацій.

Ми розгорнули два польові госпіталі, у нас було дві евакуаційні бригади, а також ми взяли участь у навчаннях в міжнародних польових штабах.Важко переоцінити досвід та знання, отримані під час виконання цих вправ. Приємно також, що наша команда отримала високу оцінку в організаторів та міжнародних експертів.

Завдяки цій події ми вийшли на новий рівень допомоги людям під час надзвичайних ситуацій.

Хочу подякувати всій нашій команді, колегам – рятувальникам, організаторам тренінгу, всій команді Навчально-науковий ínstitut tsivílʹnogo zakhistu LDUBZHD, міжнародним фахівцям та особливо Максим Dovganovskiy за чудове тренування.Довідково:


Активна фаза міжнародних навчань EU-CHEM-REACT 2 послужила матеріалом для репортажу у черговому випуску новин на телеканалі “Правда ТУТ”:Taras Logginov,
командир ЗШР НК ТЧХУ

Фото – учасників тренувань
За джерелом:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=4397985660297137&set=a.171332339629178

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *