ЗШР Львівської ОО ТЧХУ «ГОРС» чергував на VІI етапі Чемпіонату України з гірських гонок «Ворота України»
Про перебіг гірського чемпіонату «Ворота України», який вийшов неймовірно захоплюючим та сповненим драматизму, йдеться у репортажі очевидця Володимира Некрасова, який опубліковано на сторінках популярного нині порталу RALLY.IN.UA.

Зазначимо, що 5 вересня рятувальники із ГОРСу Львівської ОО ТЧХУ чергували на VІI етапі Чемпіонату України з гірських гонок «Ворота України» (траса змагання «УРИЧ»), але на щастя, хоч і були аварії з автомашинами гонщиків, все обійшлося невеликими подряпинами без травматизму водіїв і викликів бригад швидкої допомоги.


«Перший погляд на список учасників гірської гонки «Ворота України», – зазначає Володимир Некрасов, автор репортажу, – викликав певне розчарування: один з претендентів на нагороди, киянин Сергій Юнашев, на старт фінального змагання все ж таки не вийшов.

Таким чином, абсолютне чемпіонство Олександра Козлова (як і «срібло» самого Юнашева) стало фактом ще до початку бойових заїздів – можливо, саме через це Козлов цього разу вирішив стартувати тільки на «покемоні», лишивши «лисицю», так би мовити, на лаві запасних. Рішення доволі логічне – особливо з огляду на те, що за тиждень Олександрові доведеться стартувати в гравійному ралі «Ворота України».

Таким чином, найбільш драматичні події – як ми й передбачали – розгорнулись в дволітровому класі А3, де четверо пілотів мали розподілити між собою три комплекти нагород чемпіонату. «Нерви» почалися ще на вільних тренуваннях, коли один з претендентів, львів’янин Іван Ракус, припустився помилки і пошкодив передню частину своєї Honda CRX.


«Залікувавши» рани, пілот продовжив відчайдушну боротьбу – але випередити головного суперника, Дмитра Захарова, так і не зміг. Тож Захаров після річної перерви повернув собі титул чемпіона України; щодо Ракуса, то він вперше в своїй кар’єрі здобув «срібло» чемпіонату, з чим ми його й вітаємо.Не обійшлося без небезпечних аварій – але в усіх випадках постраждало лише залізо, що знов-таки не може не тішити. Все це дає надію на те, що гірські перегони зрештою стали на шлях розвитку, як це і має бути в країні, де є велика кількість унікальних карпатських доріг».До вище зазначеного додамо: волонтери із ЗШР Львівської ОО ТЧХУ «ГОРС» мали на цей раз мало роботи. Тож вони залишилися задоволені чергуванням і високою майстерністю автогонщиків, котрі навчилися дбати не тільки про власну безпеку, але і про безпеку глядачів та інших учасників змагань.

Нагадаємо, НК ТЧХУ два роки тому надав ЗШР Львівської ОО ТЧХУ «ГОРС» автомобіль, яким вони користуються і зараз. Ключі від нього отримував у Брюховичах особисто Михайло Яворівський, командир ЗШР Червоного Хреста Львівщини.

Можемо уявити собі, як волонтерам Червоного Хреста кортіло взяти участь у цих автогонках, але від такої спокуси вони утрималися. «Безпека учасників змагань – понад усе», – ось їх лозунг, коли вони виходять на чергування.Побажаймо ж членам ЗШР Червоного Хреста Львівщини і надалі дотримуватися цього Кодексу честі і продовжувати нести у горах свою почесну вахту милосердя.


Фото – ГОРС, Андрій Заруцький, Анатолій Федун
За джерелами:
https://www.rally.in.ua/season/ukraine/965-vorota-ukrainy-dym-nad-horoiu?fbclid=IwAR2NvW5kX0T5Ky7sWpgnG7ZSvBUovIYzm9jC5ZZ4caDYLv0frOVWIYbRVsI
https://www.facebook.com/GORS.Lviv/photos/pcb.2187289008087826/2187288804754513/Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.