ЗШР Львівської ОО ТЧХУ «ГОРС» – учасник навчального процесу гірських рятувальників у м. ДрогобичВже другий рік ЗШР ЛОО ТЧХУ «ГОРС» є учасником навчального процесу гірських рятувальників у місті Дрогобич.

Про це йдеться у повідомленні ГОРСу на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.


В повідомленні, зокрема, зазначається: «20 липня в м. Дрогобич група випускників навчального пункту за напрямком «Рятувальник гірський» успішно здала іспити та отримали свідоцтва про здобуття професії згідно стандартів професійної освіти. Для ГОРСу – це приємна подія, адже створення навчального пункту підготовки гірських рятувальників є одним із розділів Договору про співпрацю нашої громадської організації із 2 СЦШР ДСНС України. Ми раді , що долучились до даного проекту, що спільними зусиллями та підтримці ДСНС України змогли його реалізувати».


Далі мова йде про таке: «Черговий випуск завершено, і ми бажаємо випускникам, щоб всі пошукові роботи в горах закінчувались успішно, а професія гірського рятувальника стала престижною!»Рятувальники ГОРСу, як викладачі навчального пункту, продовжують працювати над подальшим вдосконаленням учбового процесу і сподіваються, що на його базі скоро підвищуватимуть свою кваліфікацію гірські рятувальники – волонтери Червоного Хреста.


Фото – ГОРС та 2 СЦШР ДСНС України
За джерелом:
https://www.facebook.com/GORS.Lviv/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *