ЗШР Львівської ОО ТЧХУ «ГОРС» – учасник навчань з евакуації людей під час аварії на канатно-крісельній дорозі у горахУ навчальному пункті підготовки гірських рятувальників практично відпрацювали основні навички з проведення рятувальних робіт на канатно-крісельній дорозі на базі гірськолижного комплексу «Буковиця».

16 червня п.р. здобувачі освіти навчального пункту підготовки гірських рятувальників практично відпрацювали основні навички з проведення рятувальних робіт на канатно-крісельній дорозі на базі гірськолижного комплексу «Буковиця» у м. Бориславі.

Завдяки угоді про співпрацю з Центром швидкого реагування ДСНС (2 СЦШР), інструктори ЗШР Львівської ОО ТЧХУ «ГОРС» передавали свій досвід колегам з ДСНС, а рятувальники – волонтери із «ГОРС» проходили навчання за державними стандартами.
Під час занять провели розрахунок часу, необхідного для рятування одного постраждалого з канатно-крісельної дороги. Здійснили відпрацювання алгоритму дій, щодо рятування постраждалих на канатно-крісельній дорозі.

В даний алгоритм входить: організація самостраховки, пересування по тросу канатно-крісельної дороги, організація страховки постраждалого та спуск його на землю різними способами (за допомогою рятувальної косинки, індивідуальних страхувальних систем тощо), а також організація прийому постраждалих під канатно-крісельною дорогою.

Фото – зі сторінок ГОРС та 2 СЦШР ДСНС України у ФБ
За джерелами:
https://2scshr.dsns.gov.ua/ua/Ostanni-novini/461.html
https://www.facebook.com/GORS.Lviv/photos/pcb.2123035547846506/2123035367846524/


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *