ЗШР Львівської ОО ТЧХУ «ГОРС» – учасник пригодницьких перегонів Gorgany Race 2021 (ВІДЕО)Вже стало доброю традицією, що кожного літа волонтери – гірські рятувальники із ЗШР Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України «ГОРС», супроводжують змагання туристів у горах.

Про одне з таких змагань червонохрестівці розмістили повідомлення на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

«В період з 26 по 27 червня рятувальники ГОРСу забезпечували безпеку під час проведення щорічних екстремальних пригодницьких перегонів Gorgany Race 2021 – пригодницькі перегони», – йдеться у лаконічному повідомленні гірських рятувальників.
Зазначимо, що на змагання прибуло так багато учасників, що тут можна було не тільки подружитися з новими людьми, але зустріти, як кажуть, і старих знайомих.
Пригодницькі перегони Gorgany Race 2021 – це щорічні пригодницькі змагання для сміливих та витривалих, що відбуваються в Українських Карпатах. Скелелазіння, мотузкові переправи та орієнтування на місцевості. А ще лісові лабіринти та складні підйоми і спуски. Усе це, переважно, усі 24 години без перерви.

У перегонах взяли участь команди з Києва, Львова, Луцька, Івано-Франківська, Кропивницького, Чернівців та ін. На маршрутах було створено 31 контрольний пункт, серед яких такі як Гірське озеро, Водоспад Сукіль-Плайський, гора Клевенець, Джерело, що на Цапових скелях, гора Токмак, скелі Довбуша, зокрема, скала Одинець.

На деяких КП треба було показати свою майстерність в спортивному орієнтуванні.

Всього у перегонах взяли участь понад 500 бігунів і велосипедистів, котрі приїхали в Карпати, оплатили свою участь у змаганнях, щоб спробувати свої сили у гірському туризмі.

Якщо говорити про класи змагань, то вони мали типовий поділ, прийнятий у спортивному туризмі:
1.Півспринт: пішохідна дистанція ~ 40 км, орієнтування, контрольний час – 12 год.
2.Спринт: пішохідна дистанція ~ 80 км, орієнтування, контрольний час – 24 год.
3.Трек: пішохідна дистанція ~ 110 км, орієнтування, техніка гірського туризму, контрольний час – 30 год.
4.Вело: велосипедна дистанція ~ 150 км, пішохідна ~ 30 км, орієнтування, техніка гірського туризму, контрольний час – 30 год.

Телестудія «Факти ICTV» під час відкриття перегонів 26 червня зняла для «Новин» невеликий телесюжет:

Змагання завершилися успішно, без травм і сумних пригод, як це іноді трапляється на таких велелюдних заходах. І в цьому ми вбачаємо внесок і волонтерів Червоного Хреста із ЗШР Львівської ОО ТЧХУ “ГОРС”.

У День Конституції України, 28 червня, коли перегони добігли завершення, переможці були нагороджені призами і медалями чемпіонів.Для туристичного клубу студія FAMILE TEAM K2 журналістка Анна Шунькина, за плечима котрої чимало репортажів з туристичних мандрівок, в тому числі і в Мексиці, зняла відеорепортаж про пригодницькі перегони на Горганах, в якому презентувала своє бачення всього ходу змагань.

За традицією, після оголошення переможців, для учасників змагань місцева молодь Прикарпаття дала невеликий концерт.
А найголовніше, що Загін швидкого реагування Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України “ГОРС” вписав на цих пригодницьких перегонах у свій Літопис добрих справ ще одну славну сторінку дієвого милосердя.Фото – ГОРС та учасників перегонів
Прес-служба Львівської обласної організації ТЧХУЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *