Зустріч волонтерів Служби розшуку Червоного Хреста у Львівській ОО ТЧХУ

24 жовтня, після закінчення дводенного семінару з підвищення кваліфікації інструкторів Червоного Хреста з першої допомоги, відбулася зустріч волонтерів Служби розшуку у Львівській ОО ТЧХУ.

 

 

Директор МСЦ Львівської ОО ТЧХУ Ніна Добренька окреслила тему зустрічі, розповіла про те, що через два дні, 26 жовтня, у Києві в Центральному будинку офіцерів ЗСУ відбудеться зустріч родин зниклих безвісти військовослужбовців з представниками державних установ та організацій, які займаються пошуковою роботою.  За сприянням МКЧХ четверо осіб поїде у Київ від Львівщини. 

 

 

Кожна область посилає на неї своїх делегатів. Двоє осіб поїде у Київ від Львівщини. Дорогу туди і назад, проживання в готелі спонсорує МКЧХ. Волонтери обговорили цю новину, а також поділилися досвідом своєї роботи.

 

 

Від Личаківської РО м. Львова ТЧХУ була присутня і виступила волонтер Червоного Хреста Анастасія Остасюк. Вона розповіла про те, як пропагує цілі і завдання Служби розшуку Червоного Хреста серед населення Личаківського району м. Львова.

Так, зокрема, вона привернула увагу присутніх до того, як 30 серпня, у Всесвітній день зниклих безвісти, їй разом з сином Ростиславом вдалося провести інформаційно-роз’яснювальну роботу у Стрийському парку на дитячому майданчику біля розважального комплексу, подарованого юним львів’янам компанією Рошен.

Спілкувалася там з мамами і бабусями дітей, що тим часом бавилися на гойдалках і турнікетах, роздавала їм інформаційно – пропагандистську літературу Служби розшуку ТЧХУ, запрошувала в офіс Товариства.

Повертаючись до репортажу з тієї події, хочеться відзначити, що родина Остасюків, – мати Анастасія і її син Ростислав, котрі віддавна є волонтерами Червоного Хреста, були недавно у такій самій ситуації, як їх співрозмовники: вони довго – довго чекали вістей від Андрія, годувальника сім’ї, котрий два роки тому брав участь у збройному конфлікті на Луганщині, був поранений біля аеропорту і кілька місяців лікувався від контузії по військових госпіталях.

Тож не дивно, що в 2014 р. Ростик і його брат Володя Остасюки пішли до школи 1 вересня без батька, тільки з мамою Анастасією, тому що батька військкомат призвав на військову службу, і після недовгих зборів, відправив просто на схід України водити бронетранспортер.

 

 

Волонтери Служби розшуку ЛОО ТЧХУ з інших районів також поділилися набутим досвідом, поговори про плани на майбутнє.

 

 

Всі учасники зустрічі прийшли до одностайного висновку: Служба розшуку ТЧХУ робить велику справу, допомагаючи людям відновити родинні зв’язки, які розірвав збройний конфлікт. Міські і й районні організації Товариства допомагають їй у цьому всім, чим тільки можна.

Довідково:

Детальніші роз’яснення щодо процедури розшуку зниклих безвісти можна отримати у відділі розшуку Національного комітету  ТЧХУ за адресою:  http://redcross.org.ua/rfl/general-information/ або в обласних організаціях Товариства Червоного Хреста України за місцем мешкання заявника.

Звертайтеся до Служби розшуку Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України за телефоном (0322) 255 – 08 -78 Ніна Іванівна – директор МСЦ, відповідальна з питань розшуку у ЛОО ТЧХУ.

Приходьте за адресою: м. Львів, вул. Лепкого, 5 «а».

                          

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.