Звіт Львівської ОО ТЧХ України за березень 2017 р. про роботу з молоддю

 

Впродовж березня 2017 року Львівська ОО ТЧХУ працювала над впровадженням в життя молодіжної програми, затвердженої на 2016-2021 роки.

 

Львівська ОО ТЧХУ сприяє подальшому впровадженню модульного курсу “Досліджуючи Гуманітарне Право” (ДГП) у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова, робить все необхідне для підвищення рівня санітарної культури учнівської молоді, отримання навиків надання першої медичної (санітарної) допомоги тощо.

 

Були проведені акції в рамках виконання Статутних завдань, які полягали у залученні учнівської молоді до участі у волонтерському червонохресному русі, у створенні первинних осередків Червоного Хреста, а також участі у санітарно-просвітницькій діяльності Товариства Червоного Хреста України в рамках програм боротьби з туберкульозом, ВІЛ/СНІДом, наркоманією.

 

 

  • Львівська ОО ТЧХУ поширює досвід і залучає вчителів-волонтерів Товариства до викладання курсів «Навички надання першої допомоги та «ДГП»;
  • надає допомогу в підготовці інструкторів з надання першої допомоги із педагогічного складу загальноосвітніх навчальних закладів – постійно;
  • співпрацює з інститутами післядипломної педагогічної освіти у проведенні курсів підвищення кваліфікації з курсу «ДГП» для вчителів, які викладають дисципліни гуманітарного циклу;
  • співпрацює із загальноосвітніми навчальними закладами в напрямку залучення молоді до позакласної і позашкільної діяльності з поширення знань про МГП;
  • сприяє молоді у створенні молодіжних гуртків Товариства для подальшого вивчення основ МГП й участі в статутній діяльності Товариства.

В березні 2017 року були проведені наступні благодійні акції для молоді:

 

 

 

1.У Львівському коледжі будівництва, архітектури та дизайну – Личаківська РО м. Львова ТЧХУ провела навчання з першої психологічної допомоги.

(Докладніш див. – http://lviv-redcross.at.ua/blog/2017-03-20-10102 ).

 

 

 

2.Показовий День з цивільного захисту у гімназії ім. Олени Степанівни – учасник акції

Залізнична РО м.Львова ТЧХУ.

(Докладніш див. – http://lviv-redcross.at.ua/blog/2017-03-31-10221 ).

 

 

3.Благодійна акція «Зимова Говерла – 2017» відбулася 25 березня за участю ЗШР Червоного Хроеста Львівщини «ГОРС».

(Докладніш див. – http://lviv-redcross.at.ua/blog/2017-03-31-10213 ).

 

Велике значення у розвитку молодіжного руху має робота загону швидкого реагування (ЗШР) Львівської ОО ТЧХУ, у команду якого входить 24 особи.

 Загін дотримується стратегії розвитку своєї організації, як спеціалізованого гірського підрозділу ТЧХУ. Має на сьогодні 4 осередки – це у м. Львові, м. Дрогобичі, смт. Славсько, с. Верховина. Ведеться робота по створенню такого осередку в с. Ворохта та смт. Косів. Для загону дуже важливим є підготовка його членів до роботи в гірських умовах.

Створення загонів швидкого реагування – це тема актуальна і на часі. В Україні молодіжний волонтерський рух показав свої сильні сторони у важкий і складний час, тому надзвичайно  важливо сьогодні цей рух підтримувати і розвивати.

 

Фото – Ірини Апостолюк і Михайла Яворівського

Валентин Мойсеєнко,

голова Львівської ОО ТЧХ України

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *