Засідання Національної асоціації адвокатів на Львівщині об’єднало правників з усієї України

У  Львівському національному університеті імені Івана Франка 22-23 вересня проходило чергове засідання Національної асоціації адвокатів України. Захід об’єднав адвокатів з усіх областей України.

Із успішним стартом учасників привітав перший заступник голови Львівської ОДА Ростилав Замлинський.

 

 

«Дуже приємно, що сьогодні Львівщина об’єднала  адвокатів з усіх куточків України. Живемо у непростий час і кожен з вас на своєму місці покликаний робити дуже важливі речі. Від вас залежать долі людей, ви озброєні правом, законом та словом. І дуже важливо, щоб всі ці знання, можливості та напрацювання ви передали наступним поколінням – учням та послідовникам. Адже від вас залежить наскільки правовою буде держава. І те, що сьогодні асоціація адвокатів України функціонує, і те, що тут присутні дуже багато фахівців, говорить про демократію події, про те, що кожна особа має право бути захищеною, захищеною словом та законом», – зазначив Ростислав Замлинський.

 

 

Також перший заступник побажав адвокатам плідних дискусій і напрацювань упродовж засідання.

 

 

Відтак в межах заходу його учасники ознайомляться із підсумками діяльності Національної асоціації адвокатів України, розглянуть питання ведення Єдиного реєстру адвокатів України, а також різноманітні випадки із адвокатської практики.

 

 

В засіданні взяла участь Ірина Сенюта (на знімку – крайня справа), завідувач кафедри медичного права ЛНМУ ім. Данила Галицького, президент ВГО “Фундація медичного права та біоетики України” , голова Комітету медичного і фармацевтичного права та біоетики Національної асоціації адвокатів України, член президії Личаківської РО м. Львова ТЧХУ. Вона вперше була тут у ролі голови Комітету медичного і фврмацевтичного права та біоетики НААУ.

 

 

23 вересня Асоціація продовжила засідання аж до повного вичерпання порядку денного.

Довідково:

Національна асоціація адвокатів України (НААУ) – недержавна некомерційна професійна організація, яка об’єднує всіх адвокатів України та утворена з метою забезпечення реалізації завдань адвокатського самоврядування.

НААУ створена на засадах професійної належності для сприяння розвитку та зміцнення інституту адвокатури в Україні, підвищення рівня правової допомоги, що надається адвокатами, ролі та авторитету адвокатури в суспільстві, захисту прав і законних інтересів членів НААУ.

НААУ була створена з’їздом адвокатів України, який є вищим органом адвокатського самоврядування, до складу якого входять делегати, що обираються конференціями адвокатів регіонів.

 

 

Завданнями НААУ є:

– представлення адвокатури України у відносинах з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами, підприємствами, установа, організаціями незалежно від форми власності, громадськими об’єднаннями та міжнародними організаціями, делегує представників до органів державної влади;

– захист професійних прав адвокатів та забезпечення гарантій адвокатської діяльності;

– забезпечення високого професійного рівня адвокатів України, шляхом проведення заходів підвищення кваліфікації адвокатів;

– забезпечення доступу та відкритості інформації стосовно адвокатів України.

 

Фото – прес-служби ЛОДА та зі сторінки І.Сенюти у ФБ

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=30507

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.