Заступник міського голови м. Фрайбург презентує у Львові кращі практики сталої міської мобільності

У понеділок, 2 жовтня, відбудеться відкрита презентація кращих практик сталої міської мобільності на прикладі міста Фрайбург від професора Мартіна Гааґа, заступника міського голови міста Фрайбург з питань містобудування та будівництва, інженерного і транспортного господарства, зелених просторів, керування проектами. Презентація відбудеться о 18.30 , у Lem Station (вул. Д. Вітовського,57).

Професор Мартін Гааґ буде розповідати про те, за якими стратегічними принципами місто Фрайбург вирішує свої транспортні проблеми та продукує інноваційні рішення в цій сфері. Також в програмі заходу заплановане обговорення щодо можливостей використання європейського досвіду з питань мобільності у реаліях Львова.

«Ця відкрита подія є частиною воркшопу «Майстерня майбутнього – Мобільність». Експертні обговорення стають стартом до розробки комплексної стратегії мобільності для Львова. Розробка стратегії мобільності триватиме близько року. До роботи будуть залучені всі відповідні зацікавлені сторони.

Зауважимо, що стратегія може дати відповіді на такі (зокрема) запитання:

 

  • За допомогою яких заходів можна вирішити найважливіші транспортні проблеми та питання мобільності Львова?
  • Який спосіб пересуванням містом має стати пріорітетним (водіння автомобілем, громадський транспорт, їзда на велосипеді, пішохідні прогулянки) у Львові в майбутньому?
  • Яким чином різні способи пересування, різні види транспорту можуть бути інтегрованими?
  • Як зменшити негативний вплив транспорту на навколишнє середовище міста?», – розповідають в КУ «Інститут міста».

 

На знімку: вид центральної частини м. Фрайбурга

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

http://city-adm.lviv.ua/news/city/lviv-international/242662-zastupnyk-miskoho-holovy-m-fraiburh-prezentuie-u-lvovi-krashchi-praktyky-staloi-miskoi-mobilnosti

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *