Залізнична РО м. Львова ТЧХУ провела звітно-виборну конференцію

Сьогодні, 3 липня, відбулася звітно-виборна конференція Залізничної РО м. Львова ТЧХУ.

У Львівській обласній організації Товариства Червоного Хреста України тривають проведення звітно – виборчих конференцій в районних і міських організаціях Товариства в м. Львові та області. 

Згідно графіку 03 липня 2020 року відбулася конференція Залізничної районної організації м. Львова Товариства Червоного Хреста України.

Делегати заслухали звіт голови про діяльність організації в період 2015 – 2019 років і надали у своїх виступах високі оцінки роботи Червоного Хреста у цей період, обрали склад нового Правління в кількості 7 осіб .

Через те, що у Львові оголошено продовження карантину до 7 липня, районна конференція відбулася під відкритим небом у парку Знесіння на «Стежках здоров’я», відкриття яких відбулося 22 червня п.р. (Докладніше див. – http://lviv-redcross.at.ua/blog/2020-06-22-19639).

Після закриття конференції проведено перше засідання Правління Залізничної РО ТЧХУ, на якому таємним голосуванням (згідно Статуту )  було обрано Уляну Михайлівну Стельмах головою Залізничної районної організації ТЧХУ.

На конференцію були запрошені: заступник голови Залізничної РА м. Львова Ірина Іллівна Матюшина, депутат Львівської міської ради Олег Вікторович Сорочкін, члени Громадської ради при ЛОДА  Василь Осипович Павлечко та Богдан Степанович Горбовий.

Ми вітаємо Уляну Михайлівну Стельмах з переобранням! Бажаємо натхнення, нових ідей та звершень!

Фото – автора

Ірина Апостолюк,

голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ,

членкиня Правління Львівської ОО  ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *