Діяльність Червоного Хреста із відновлення родинних зв’язків у Львові

Відновлення родинних зв’язків – одна з головних справ, якою опікується Червоний Хрест в усьому світі.

 

 

Діяльність Червоного Хреста  – багатогранна та різнонаправлена, проте має єдину мету – нести допомогу тим, хто цього потребує. Тож досить часто фахівці Червоного Хреста обізнані не лише в одному виді діяльності їх організації, але можуть розповісти та допомогти в багатьох питаннях. Так, у Львівській обласній організації пліч-о-пліч діють програми з першої допомоги та відновлення родинних зв’язків (ВРЗ), адже ВРЗ – це також в своєму роді перша допомога, важлива для здоров’я цілої родини.

 

 

9 вересня у Львові на площі Ринок під час проведення майстер-класу з першої допомоги працівники та  волонтери Львівської обласної організації провели  інформаційну акцію про роботу Служби розшуку Товариства по наданню ВРЗ-послуг.  Багато пересічних громадян, учасників флешмобу і навіть туристів висловили зацікавленість діяльністю Товариства з розшуку та ВРЗ, отримали консультацію та необхідну інформацію.

 

 

За словами Ніни Добренької, директора Медико-соціального центру Львівської обласної організації, інформація про діяльність Товариства з ВРЗ завжди викликає цікавість та має зворотній зв’язок, адже мова йде про одне з найдорожчих у житті людей – почуття родини, відчуття необхідності знати про рідних та близьких, чути їх, не забувати про них. І хоча вже 25 років в Товаристві працює Служба розшуку, кожен рік до нас звертаються все нові й нові мешканці Львівщини у пошуках рідних, загублених ще з часів Другої світової війни, тому ми намагаємось розповідати про діяльність з ВРЗ якомога частіше. Особливо зараз, в такий тяжкий період в житті нашої країни – завжди є та людина, яка чекає нашої допомоги.

 

 

 

Фото – Ірини Апостолюк

Автор: Служба Розшуку ТЧХУ

 

За джерелом:

http://redcross.org.ua/2017/09/діяльність-із-відновлення-родинних-з/

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.