Діти української діаспори із Сербії відпочивають на Львівщині

На запрошення обласної державної адміністрації на Львівщині відпочиває 30 дітей української діаспори зі Сербії. Вони зараз в оздоровчо -лікувальному комплексі «Ровесник» ДП «Львіввугілля», що в с. Комарів Сокальського району. Їх заїзд – з 16 до 26 серпня.

 

 

До складу делегації, що прибула в Україну, увійшли найактивніші діти з суботніх українських шкіл міст Кула, Вербас, Інджія, Сремська Митровиця тощо.

 

 

З метою глибшого пізнання та удосконалення мови, звичаїв і традицій предків програма перебування дітей складена з щоденним двогодинним вивченням української мови, історично-пізнавальних майстер-класів, квестів, розважально-екскурсійною та спортивно-оздоровчою програмами.

 

 

Зазначимо, що в оздоровчо-лікувальному комплексі «Ровесник» відпочивають не лише діти з Львівської області, а й різних куточків України, зокрема із населених пунктів Луганської області, розташованих на лінії розмежування. Загалом у таборі налічується понад 430 дітей.

 

 

Довідково:

Львівщина понад два десятки роки допомагає братам на Балканах. Під час громадянської війни, що вибухнула після розпаду Югославії на Балканах у 1991-1995 рр., Львівська ОО ТЧХУ, разом з іншими установами та організаціями області, надіслала у постраждалі райони для цивільного населення тисячі тон гуманітарної допомоги.

 

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=29675

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *