Для бюджетних установ Львова розпочинається опалювальний сезон

У Львові розпочинається опалювальний сезон для бюджетних установ.

Від сьогодні, 3 жовтня, опалюватимуться заклади освіти, охорони здоров’я та культури на прохання керівників закладів. Відповідне розпорядження підписав міський голова Львова Андрій Садовий, повідомляє прес-служба ЛМР.

Станом на ранок 3 жовтня «Львівтеплоенерго» вже відновило опалення до чотирьох бюджетних установ. Це три пологові відділення ‒ обласна клінічна лікарня (вул. Чернігівська, 7), 3-тя міська клінічна лікарня (вул. Рапапорта, 8), міський комунальний клінічний пологовий будинок (вул. Мечникова, 8) та оранжерейно-тепличний комплекс ЛНУ ім. І. Франка на вул. Черемшини, 44.

Директори шкіл, садочків, лікарень, поліклінік, закладів культури можуть письмово звернутися з проханням для подачі опалення.

«Зазвичай опалювальний сезон для бюджетних установ розпочинається швидше, ніж для населення. Опалення подаємо на основі листів-звернень», ‒ уточнили тепловики.

В опалювальний сезон 2017-2018 року «Львівтеплоенерго» опалюватиме 197 освітніх закладів (школи, садочки) та 51 медичний заклад (лікарні, поліклініки). «Залізничнетеплоенерго» подаватиме опалення до 42 закладів освіти (школи і садочки) і 6 медичних установ.

 

Фото – з відкритих джерел в Інтернеті

За джерелом:

https://zaxid.net/dlya_byudzhetnih_ustanov_lvova_rozpochinayetsya_opalyuvalniy_sezon_n1437912

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.