День Європи в Україні відзначили і в с. Хоросниця, що в Мостиському районі на Львівщині

 

Виставка – вікторина “Україна на шляху до Європи” діє в Хоросницькій сільській бібліотеці, яку допоміг сформувати Червоний Хрест.

Усі бажаючі, відповідаючи на запитання вікторини, використовували цю літературу. Тим самим, мали змогу отримати інформацію про ті цінності, яких дотримуються в ЄС, краще пізнати європейські країни, ознайомитись з діяльністю видатних людей та творчістю відомих письменників.

 

 

Окрім літератури із бібліотечного фонду, були використані подаровані добротворцями довідники: “Країни світу від А до Я”  (Новий інформаційний довідник) та “Великі люди планети” (Енциклопедичний довідник).

 

 

Знаменно, що у експонованій літературі належне місце відведено Червоному Хресту і його засновникові Анре Дюнану. Ось уже 153 роки, як ця міжнародна гуманітарна організація, стоїть на варті милосердя і гуманності у світі. З початку збройного конфлікту на сході України МКЧХ та Федерація ТЧХ і ЧП, штаб – квартири яких розташовані в Женеві, суттєво допомагають цивільному населенню по обидва боки лінії розмежування.

 

 

Світлини  автора

Оксана Рабій,

голова Мостиської РО ТЧХУ

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.