День позитивного мислення
13 вересня відзначається День позитивного мислення або Positive Thinking Day, ініціатором запровадження якого став американський підприємець в 2003 році.

Позитивним мисленням не можна назвати відчуття, яке з’являється у людини в періоди перемог, гарних новин чи приємних подій. В таких ситуаціях бути оптимістом достатньо легко. Позитивне мислення має прямий зв’язок зі здатністю підтримувати в собі надію та зацікавленість незважаючи на події, позитивні чи негативні.

• Positive Thinking Day – гарна нагода відштовхнути від себе негативні думки. Стреси та труднощі у повсякденному житті іноді наповнюють мислення песимізмом. Це неофіційне свято пропагує ідею про те, що негативні думки приносять більше шкоди, ніж користі, вони виснажують, відбирають енергію.

Якщо ви не знаєте, як провести цей день, почніть з початку. Прокидайтеся з позитивом, задавайте тон майбутньому дню зранку, спілкуйтеся з позитивними людьми, читайте радісні новини та книги, частіше усміхайтесь, демонструйте вдячність за прості речі та будьте добріші до інших.


Фото – ілюстративні
За джерелом:
https://daytoday.com.ua/podiya/den-pozytyvnoho-myslennia/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.