День подарунківРазом з Католицьким Різдвом до нас прийшло Свято Подарунків. Його люблять усі: від старого до малого. Про це зазначає портал «Ділова мова».

Усім нам дуже подобається отримувати всілякі приємні подарунки. Це справжній сюрприз, коли гублячись у здогадах ми отримуємо щось зовсім несподіване, але в глибині душі лише крадькома окреслене в наших добрих надіях і мріях, що приносить нам непідробну радість і теплі почуття.

Через подарунок можна передати не тільки свою ніжність і турботу, а й показати всю щирість своїх почуттів і переживань по відношенню до свого улюбленого або улюбленої, друга чи подруги, родича, знайомого, колезі по роботі або навіть начальнику.

Не дивно, що колись у далекій туманній Великобританії, та пов’язаних з нею країн Британської співдружності, а саме: в Канаді та Австралії, Новій Зеландії та на Самоа, Кірібаті і т. д. виникло це дивовижне свято, – свято сюрпризів, свято подарунків, свято уваги і не байдужості.

Спочатку цей День називався абсолютно інтригуючою назвою – «Boxing day» і був, за даними проекту DilovaMova.com, не робочим днем.

Він невід’ємно зв’язувався з християнськими традиціями і відзначався на другий день після Різдва. Як правило, за цілком природних причин, тоді вчиняти благодійні подарунки мали більше можливостей саме забезпечені верстви суспільства: господарі підприємств, аристократи, купці і комерсанти.

Подарунки готувалися для підлеглих, слуг, робітників і прикажчиків, загалом для всіх тих, хто на думку заможних людей не міг собі багато чого дозволити. У цьому виявлялася частина практичної реалізації загальнохристиянських цінностей, які сповідувалися Церквою і були притаманні вищому світському і освіченому прошарку суспільства.

З часом ця традиція поширилася і на інші верстви суспільства, була підхоплена і розповсюдилася по всьому світу. У Біблії, в Діяннях Святих Апостолів, глава 20 вірш 35 написані слова самого Ісуса Христа, Який підкреслював, що блаженніше давати, ніж брати. Це фундамент будь-яких здорових відносин. Дарувати подарунки не тільки приємно, але в цьому закладено сенс нашого життя, адже і життя дається як подарунок, якого ми зовсім не заслужили.

До вибору подарунка необхідно поставитися з особливою увагою. Дуже бажано врахувати загальний настрій святкової атмосфери. Зовсім не обов’язково дарувати дорогі подарунки, адже головне – увага і турбота.

Подарунок, який ви можете вибрати, нехай буде несподіваним сюрпризом, в чимось корисним або просто приємним, головне зробити це від чистого серця.

З Днем подарунків Вас, дорогі наші читачі!


Фото – з відкритих джерел
За джерелом:
https://www.dilovamova.com/index.php?page=10&holiday=350

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.