День народження Європейського Союзу
1 листопада свiтова спільнота вiдзначає День заснування Європейського Союзу.

ЄС утворився на основі підписаного 7-го лютого 1992-го року Маастрихтського договору, який набув чинності 1-го листопада 1993 — го року i який заклав основи існування Єдиної Європи в тому вигляді, в якому ми знаємо її сьогодні.

Сьогоднi Європейський Союз — економічний та політичний союз 28 держав-членів, що розташовані здебільшого у Європі. Європейський Союз — це сім’я демократичних європейських країн, які об’єдналися заради миру та процвітання.

Євросоюз — це не держава, що має замінити існуючі держави, і він також значно більший за будь-яку міжнародну організацію.

Країни, що входять до ЄС, заснували спільні інституції, яким було делеговано частину їхніх суверенних повноважень, завдяки чому стало можливо демократично приймати рішення з конкретних питань, які становлять спільний інтерес, на європейському рівні. Європейський Союз створив спільну валюту, динамічний спільний ринок, в якому люди, послуги, товари і капітал пересуваються вільно. ЄС намагається зробити так, щоб внаслідок соціального прогресу та справедливої конкуренції якомога більше людей могли скористатися перевагою спільного ринку.

Фото – з відкритих джерел
За джерелом:
https://www.unn.com.ua/uk/news/1950472-1-listopada-vidznachayut-den-pratsivnika-sotsialnoyi-sferi-ukrayini-ta-den-narodzhennya-yes

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *