День менструальної гігієни (ВІДЕО)28 травня проводиться День менструальної гігієни. Menstrual Hygiene Day – ініційований німецької неурядовою організацією WASH United в 2014 році з метою надавати інформаційну та іншу допомогу жінкам і дівчаткам в усьому світі.

Подія вже отримала підтримку в більш ніж 270 глобальних проектах. Ці травневі заходи у третій декаді місяця мають традиційний щорічний характер.


Дату засновано неурядовою організацією WASH United, яка виступає за дотримання санітарії в усьому світі. Організація у 2013 році провела 28-денну інформаційну кампанію за темою менструальної гігієни.

28 число обране на честь тривалості середньостатистичного менструального циклу, а 5-й місяць символізує п’ятиденну менструацію.

Свято відзначають для звертання уваги до менструальної гігієни. Ця тема досі є забороненою та ганебною у десятках країн світу.

Мета щорічного проведення Дня менструальної гігієни у тому, щоб поширити інформацію про важливість чистоти та правила поведінки у критичні дні. Для цього йде висвітлення проблеми доступності засобів гігієни у країни з низьким рівнем доходів.

В Україні до теми менструальної гігієни привертає увагу людей фонд ЮНІСЕФ. На честь свята він створює кампанії із залученням знаменитостей та брендів, публікує освітні відеоролики у соціальних мережах та проводить зустрічі з підлітками у школі. Торгова марка Always безкоштовно розповсюджує прокладки по навчальних закладах. Це робиться для того, щоб допомогти дівчатам, які не в змозі придбати собі засоби жіночої гігієни.
Фото – ілюстративні
За джерелами:
https://daytoday.com.ua/podiya/den-menstrualnoi-hihiieny/?occurrence=2021-05-28
https://www.dilovamova.com/index.php?page=10&event=52817

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *