День «Зробіть що-небудь приємне»Сьогодні – День, щоб зробити що-небудь приємне. Ці жовтневі заходи у першій декаді місяця мають уже традиційний характер.

Зустрічайте дуже цікаве свято! Щорічно 5 жовтня відзначають – День «Зробіть що-небудь приємне» (Do Something Nice Day). Звичайно ж, цей день призначений для того, щоб зробити що-небудь хороше і приємне іншим.

Якщо ви проводите час, в основному, думаючи тільки про себе, то сьогодні саме той день, коли потрібно бути самовідданим і подумати про інших. Відзначити цей день може абсолютно будь-який бажаючий, який хоче зробити приємне для близьких і рідних людей.

Причому, робити це необхідно обов’язково від чистого серця. Погодьтеся, в сучасному світі стільки існує різних проблем і турбот, що впоратися з ними, а також отримати заряд позитивної енергії, якраз допоможуть невеликі, але приємні вчинки. Ніхто не буде сперечатися з тим, що дуже душевно бачити радісний блиск в очах близьких людей.

Сьогодні, в суєті робочих буднів буває складно по-справжньому розслабитися і насолодитися гармонією. Наші думки постійно переносять нас до складнощів на роботі, до господарських проблем, до розбіжностей з друзями або родиною і так далі.

Приємні несподіванки завжди здатні порадувати людину. У більшості випадків задоволення від них отримують не тільки ті, хто радіє і кому зробили – добре, а й ті, хто безпосередньо робить це. Подумайте про це!

В цей день, у всіх з’являється чудова можливість проявити увагу і влаштувати приємну несподіванку близькій людині, а можливо і зовсім незнайомій. Сьогодні важливо, ретельно продумати деталі і врахувати всі непередбачені обставини. Чим більше відомо про смаки та вподобання людини, тим легше буде визначитися з вибором. І головне – не забувайте, що ваш вчинок повинен бути обов’язково приємним!

«День, щоб зробити що-небудь хороше», повинен закласти основу доброти і уваги, яка збережеться ще довго після того, як цей день пройде. До речі, помічено і доведено, що чим більше ти робиш добрих і хороших справ, тим більше повертається до тебе. Успіхів!

Кілька ідей, як відзначити це незвичайне свято:
• почастуєте кого-небудь кавою;
• зробіть кому-небудь комплімент;
• просто, знайдіть час, щоб кого-небудь вислухати (для багатьох людей – це дуже актуально);
• купить кому-небудь квіти, ну просто так, від душі;
• просто посміхніться комусь;
• запитаєте кого-небудь, чи потрібна йому допомога;
• притримайте двері для кого-небудь;
• і т.д., і т.п.

Це свято – відмінне нагадування про те, що добрі справи роблять світ кращим, а також можуть допомогти Вам краще справлятися з власними проблемами. Так що – святкуйте разом з нами!

Фото – ілюстративне
За джерелом:
https://celebratoday.com/uk/events/october/05/do-something-nice-day

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.