День в історії: Битва під Сольферіно24 червня 1859 р. відбулася битва під Сольферіно, тому саме у цей день вся спільнота червонохрестівців відзначає створення найбільшого у світі гуманітарного руху.

Ввечері 24 червня, Анрі Дюнан, швейцарський бізнесмен, став свідком у 1859 році битви під Сольферіно, невеличкому містечку в Італії, під час якої близько сотні тисяч солдатів зазнали порань і були залишені на полі бою без будь якого догляду на вірну смерть.

Анрі організував підтримку та допомогу всім пораненим, незалежно від їх расових, політичних чи релігійних відмінностей. Саме ця подія призвела до написання книжки «Спогади про Сольферіно» і поклала початок створення нейтрального гуманітарного руху у світі.

Тепер Міжнародний рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця налічує близько сотні мільйонів добровольців у 192 країнах світу.

Ми захищаємо людські життя та здоров’я, запобігаємо людським стражданням та полегшуємо їх, незалежно від раси, релігійних, класових та політичних поглядів. Ми завжди поруч і підтримуємо тих, хто найбільше цього потребує.

Запрошуємо вас долучитися до нашого святкування #PassTheTorch, передавши запалений факел чи свічку своєму другові як символ створення найбільшої гуманітарної організації світу і пам’яті битви під Сольферіно

24 червня о 16.00 год в прямому ефірі волонтери з усіх куточків планети розкажуть про історію Міжнародного руху Червоного Хреста та поділяться враженнями про своє волонтерство – https://cutt.ly/2n8e30k
Долучайтеся!

Фото – зі сторінки ТЧХУ у соцмережі Фейсбук
За джерелом:
https://www.facebook.com/RedCrossUkraine/photos/a.539438762759270/3363436237026161/


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *