Двом сестрам-сиротам в Старосамбірському районі, що на Львівщині, вручили право власності на квартиру

Сьогодні двом дітям-сиротам в Старосамбірському районі вручили право власності на квартиру

Під час свята Першого дзвоника у Стрілківській середній загальноосвітній школі  Старосамбірського району двом дітям-сиротам 2001 та 2003 року народження вручено право власності на квартиру придбану в межах реалізації Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області на 2016-2018 роки.

Загальна вартість квартири 441,0 тис. грн. Кошти виділили з обласного та районного бюджетів – 262,6 тис. грн. та 176,4 тис. грн. відповідно.  Загальна площа квартири – 46,3 кв.м., складається з однієї кімнати житловою площею 20,8 кв.м., кухні – 18,4 кв.м., ванної кімнати, сполученої з вбиральнею – 3,9 кв.м., коридору – 3,2 кв.м.

Квартира обладнана водопроводом (холодне водопостачання), каналізацією, газопостачанням, опаленням (індивідуальний двоконтурний котел), електроосвітленням, радіотрансляційною мережею, кабельним телебаченням. Матеріал зовнішніх стін – цегла, матеріал перекриття – залізобетонні панелі, вікна металопластикові, опалення індивідуальне.

Слід зазначити, що сестри навчаються в Стрілківській ЗСШ, Старосамбірського району, проживають в сім’ї піклувальника, власного житла не мають, є користувачами житла та майна опікуна.

 

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=30032

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *