Галина Олег, голова Сихівської РО ТЧХУ, приділяє увагу не лише своєму, але і сусідньому району м. Львова


Якби існувало таке звання, як «Активіст благодійних акцій», то у Львівській обласній організації Червоного Хреста за нього могла б поборотися і Галина Олег, голова Сихівської РО ТЧХУ, тому що приділяє увагу не лише своєму, але і сусідньому – Залізничному району у м.Львові.

Щоб не бути голослівними, наведемо лише кілька цифр:

1.У травні роздано людям у потребі продуктових і гігієнічних наборів у Сихівському р-ні:
а). 41 шт для бенефіціаріїв 65+
б).17 шт для багатодітних родин з 5 шкіл району.
Всього: 58 шт
2.Роздано продуктових і гігієнічних наборів у травні у Залізничному р-ні:
а). 68 шт для бенефіціаріїв 65+
б). 94 шт для багатодітних родин з 5 шкіл району.
Всього: 162 шт.Крім цієї роботи Галина Олег пам’ятає і про те, що треба активно працювати з первинними організаціями Червоного Хреста у будень, й у свята. Волонтери Червоного Хреста відповідають п. Галині взаємністю. Так, наприклад, у 5 школах вони взяли для розповсюджування 1000 благодійних квитків по 10 грн кожен на суму 10.000 грн. А ще видано 100 шт благодійних квитків по 20 грн у тубдиспансер на суму 2000 грн.

Ті, що не побажали брати благодійні квитки, скористалися банківськими послугами. Так, нещодавно, одна з організацій за клопотанням п. Галини, перерахувала на розрахунковий рахунок Львівської ОО ТЧХУ 1500 грн. Кошти – невеликі, але це показник зростання поваги до Червоного Хреста Львівщини, який виходить на вищий ступінь своєї діяльності.
А що це саме так, може переконатися кожен, поглянувши на зупинках громадського транспорту та біля магазинів на плакати з профілактики коронавірусу, випущеними НК ТЧХУ і розклеєними п. Галиною з колегами із Львівської ОО ТЧХУ, – по всьому Львову.

Тож така ударна праця – приклад для наслідування усім нам, колегам Галини Олег.


Фото – Ірини Апостолюк та прес-служби ЛОО ТЧХУ
Прес-служба Львівської ОО ТЧХУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.