В Україні 19 червня вперше відзначили День фермера

Президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України Микола Стрижак привітав працівників галузі із Днем фермера, який уперше відзначається цьогоріч.Про це інформаційній агенції Укрінформ повідомили в Асоціації фермерів та приватних землевласників.

“Користуючись нагодою, хочу привітати всіх українських фермерів. Це одна з найбільш поважних та мирних професій. Адже ті, хто працюють на землі, – це годувальники українців. Я хочу, щоб в Україні нас шанували так само, як шанують фермерів у Європі. Я бажаю, щоб кожен українець мав шматочок землі, тоді ми станемо усі заможними. Адже у нас найкращі землі у Європі”, – наголосив Стрижак.

Він зауважив, що фермерська спільнота неофіційно святкувала День фермера впродовж 17 років, відколи був прийнятий закон про фермерське господарство. Цьогоріч же свято стало офіційним.

У цьому зв’язку Стрижак подякував Президентові Володимиру Зеленському та Прем’єр-міністрові Денису Шмигалю за шанування професії фермера.

Як повідомлялося, Президент Володимир Зеленський 18 червня підписав указ, яким установив 19 червня День фермера.

В документі зазначається, що свято встановлено “ураховуючи значення фермерських господарств для розвитку сільського господарства України, їх внесок у вирішення питань продовольчої безпеки держави”.

Указ набрав чинності з дня опублікування.

Фото – з відкритих джерел

За джерелом:

https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3048791-v-ukraina-vperse-vidznacili-den-fermera.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *