В Україні відзначається тиждень громадського здоров’я з 6-го до 13-го квітняЗ 6-го по 13-те квітня відзначається Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я. 7-го квітня світова спільнота відзначає День здоров’я. Саме в цей день у 1948 р. була створена Всесвітня організація охорони здоров’я.

Про це під час брифінгу повідомила директорка Львівського обласного центру громадського здоров’я Мар’яна Служинська. Вона наголосила, що питання здоров’я сьогодні є важливим як ніколи. В період поширення коронавірусу важливо пам’ятати і про профілактику неінфекційних захворювань та спостереження за хронічними захворюваннями.


«Сьогодні я б хотіла наголосити на побічній шкоді від коронавірусної інфекції. Згідно з аналітичними даними минулого року, маємо зниження рівня багатьох захворювань. Але це не свідчить про зниження рівня захворюваності, це свідчить про зменшення саме фіксації захворювань. Спостерігається зниження захворюваності на ВІЛ-інфекцію, туберкульоз, неінфекційні захворювання. Прогнозуємо, що в кінці року буде дуже багато нових випадків занедбаних хронічних захворювань, що спровокує ще більше навантаження на систему охорони здоров’я. Тому сьогодні, в перший день Всеукраїнського тижня громадського здоров’я, закликаю всіх нас дотримуватися здорового способу життя для того, щоб ми мали можливість працювати і бути здоровими надалі», – наголосила Мар’яна Служинська.До неінфекційних захворювань, зокрема, відносять :
• Серцево-судинні
• Онкологічні
• Хронічні респіраторні (астма та ін.)
• Цукровий діабет
• Психічні розлади.

Прес-служба ЛОДА


Фото – ЛОДА та з відкритих джерел
За джерелом:
http://www.health-loda.gov.ua/ukr/news/lvivnews/11385.html


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *