В Україні виявили перший випадок штаму Omicron


Вночі на 17 грудня в Україні виявили перший випадок штаму Омікрон. Цю новину у Facebook розмістив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Повідомлення про це передає Українська національна агенція новин, – УНН.Цитата“Вночі в Центрі громадського здоров’я України за результатами повногеномного секвенування виявлено штам Omicron (B.1.1.529-like)”, – повідомив Ляшко.ДеталіВін зазначив, що особа яка виявилась інфікованою цим штамом коронавірусу, повернулася з Об’єднаних Арабських Еміратів, де мала контакт з хворими на COVID-19. Пацієнтка продовжує перебувати на лікуванні.

Також, зараз проводиться епідеміологічне розслідування вказаного випадку і додаткове обстеження контактних осіб.ДоповненняПерша людина, інфікована штамом B.1.1.529, була виявлена нещодавно у Ботсвані. За даними місцевої радіостанції SABC, йдеться про громадянина ПАР.
26 листопада Всесвітня організація охорони здоров’я назвала новий штам COVID-19 грецькою літерою Omicron. Організація кваліфікувала новий варіант як такий, що викликає занепокоєння.

Новий штам вже було виявлено, зокрема, у кількох європейських країнах та країнах Азії, Північної Америки, у Японії та Австралії. Багато країн почали обмежувати або забороняти поїздки з країн півдня Африки, щоб приборкати поширення цього варіанту.

Фото – ілюстративне
За джерелом:
https://www.unn.com.ua/uk/news/1956856-v-ukrayini-viyavili-pershiy-vipadok-shtamu-omikron


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *