В Пхенчхані відбулася грандіозна церемонія Відкриття зимових Олімпійських Ігор-2018 (ВІДЕО)

В Пхенчхані (Південна Корея) відбулася офіційна церемонія Відкриття зимових Олімпійських ігор-2018.

 

Церемонія розпочалася з традиційної театралізованої вистави з елементами місцевого фольклору і міфології. Корейський колорит був представлений глядачам на стадіоні і телеглядачам з усього світу.

 

 

Після театралізованої вистави відбувся парад команд, де Україну представили провідні атлети в зимових видах спорту. Всього нашу команду в Кореї будуть представляти 33 атлета. Прапороносцем збірної України в Пхенчхані стала капітан жіночої збірної з біатлону, олімпійський чемпіон Сочі-2014 Олена Підгрушна.

 

 

Також особливістю церемонії став той факт, що команди КНДР і Південної Кореї пройшли в одному строю під прапором об’єднаної Кореї.

У свою чергу, збірна Росії не була допущена до Ігор. Окремі атлети цієї країни, котрі отримали право участі в Олімпіаді, пройшли під Олімпійським прапором і в нейтральному статусі “Олімпійські атлети Росії”.

 

 

Після цього з промовою виступив президент МОК Томас Бах, а президент Південної Кореї Мун Джеін оголосив ігри відкритими.

Потім на стадіон був внесений олімпійський прапор – біле полотнище з п’ятьма переплетеними олімпійськими кільцями.

А кульмінацією Відкриття стало запалення олімпійського вогню. Фігуристка Кім Єн А – олімпійська чемпіонка Ванкувера-2010 і срібний призер Сочі-2014 – прийняла факел з рук спортсменок жіночої команди Кореї з хокею з шайбою і запалила олімпійський вогонь над стадіоном.

 

 

Як повідомляв УНІАН, Олімпіада-2018 проходитиме у Пхенчхані з 9 по 25 лютого.

Довідково:

За цією церемонією відкриття Ігор – 2018 спостерігали в усьому світі.

 

 

В тому числі за нею спостерігали і в м. Сараєво, де у 1984 р. також проходили Зимові Олімпійські ігри. В цьому році 7 лютого тут розпочався «Зимовий фестиваль», в якому бере участь також і документальний фільм Тілля Майєра «Зима у Львові».

 

 

Директор фестивалю Ібрагім Спахіч, попри всю свою зайнятість, знайшов сьогодні час, щоб зустрітися з послом Південної Кореї п. Парком і вручити йому пам’ятний сувенір.

 

 

Крім того п. Ібрагім направив у Пхенчхань вітальну телеграму і побажав спортсменам підтвердили мир і свободу своїми досягненнями та разом продемонструвати “інше обличчя світу”, краще, ніж це, в якому ми живемо зараз.

 

 

Ми ж побажаймо нашим спортсменам у Південній Кореї – успішних стартів і золотих медалей, а  Тіллю Майєру у Сараєво – успіхів на «Зимовому фестивалі», де він, і вся його знімальна група, складають екзамен на міжнародному рівні, як професіонали кіномистецтва і волонтери Червоного Хреста.

 

Фото – Reuters

За джерелом:

https://sport.unian.ua/olympics2018/2389879-vidkrittya-olimpiadi-2018-yak-tse-bulo-foto.html

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *