В первинних осередках Личаківської РО м. Львова ТЧХУ: КНП «Пологовий клінічний будинок №1 м. Львова» – у боротьбі з COVID – 19Репортаж з первинного осередку Червоного Хреста у КНП “Пологовий клінічний будинок №1 м. Львова”.Нескінченим потоком йдуть і йдуть породіллі сюди, щоб привести на світ нове життя у свої родини, а для держави – нових громадян. Біля самих дверей для майбутніх молодих матерів, і їх родичів, вивішено плакат з профілактики COVID-19.Голова первинного осередку Червоного Хреста Личаківського району м. Львова Світлана Яківна Мартиняк пояснює цей факт тим, що Львівщина у даний час в «червоній зоні» і про профілактику від коронавірусу треба дбати особливо ретельно.Останнім часом доводиться приймати і тих породіль, що з корона вірусом, і дуже ретельно виходжувати їх потомство, щоб вирвати з лабет цієї цупкої хвороби. Тож іноді дитині треба допомогти народитися швидше, щоб матір помістити після пологів на лікування у спеціальний бокс в інфекційній лікарні.
Турбуються тут не лише про породіль, але і про їх родичів. Тому вже у вестибюлі їх зустрічають плакати про те, як захистити себе від коронавірусу.

У той день на зміні чергувала молодша медична сестра Ірина Дигдалович. У Львові новий потужний спалах коронавірусу, і зайвий раз нагадати про правила захисту від цієї підступної інфекції, сам Бог велів.Всього ж у пологовому будинку №1 свою шляхетну вахту несуть понад 200 медиків, членів первинного осередку Червоного Хреста. Всі вони – лицарі милосердя.

«Милосердя – це особливий стан людської душі, – ділиться своїми роздумами Світлана Яківна, – от і зараз, у цей нелегкий час, наш колектив самовіддано стоїть на варті кожного життя: народженого, чи ще ненародженого. Повідомлений – врятований. Тому і розвішуємо ці плакати у кожному людному місці».Фото – автора та КНП «ПКБ №1 м. Львова»/Facebook
Ірина Апостолюк,
голова Личаківської РО м. Львова ТЧХУ,
членкиня Львівської обласної організації НСЖУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.