В межах пілотного проекту Львівської ОДА малозабезпечені сім’ї реалізують свої бізнес-плани

Члени малозабезпечених сімей із Сколівського, Кам’янка – Бузького та  Мостиського районів Львівської області втілять в життя свої бізнес-ідеї. Фінансову допомогу підприємцям-початківцям виділять в межах реалізації пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб у Львівській ОДА.

 Комісія під головуванням заступника голови облдержадміністрації Оксани Стоколос – Ворончук розглянула бізнес-плани 5 учасників пілотного проекту із числа малозабезпечених сімей, які виявили бажання організувати підприємницьку діяльність шляхом отримання фінансової допомоги, та рекомендацій центрів зайнятості, поданих після професійного консультування.

 

 

Із них обрали 3 найкращі. Відтак сім’ям допоможуть придбати обладнання для організації піцерії, виробництва молочних сирів та дитячих ліжок.

Довідково:

Боротьба з бідністю – справа державної ваги в Україні. У ній посильну участь бере і Червоний Хрест, в т.ч. і на Львівщині. Особливо коли це стосується допомоги ліками, продуктовими пайками, одягом і взуттям, яке пожертвували люди доброї волі у Товариство в ході виконання програми “Чобіток”.

 

Фото – прес-служби ЛОДА

За джерелом:

http://loda.gov.ua/news?id=28910

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.