Вітання з Новим 2022 роком Уляни Стельмах, голови Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста УкраїниДорогі колеги!
Шановні друзі і волонтери Червоного Хреста!


Ще один рік нашої подорожі дорогою милосердя – залишається в минулому. Він був наповнений різними подіями – приємними і сумними, здобутками і розчаруванням.

Ми боролися з труднощами у пору карантину на пандемію, стикалися з негараздами економічного характеру, але відчуваючи підтримку один одного завжди виходили з честю зі скрутного становища!

Ми не на словах, а на ділі підтримували одне одного, допомагали добрими справами і порадами, робили посильні пожертви для знедолених, завжди пам՚ятали про біблійну «Вдовину лепту» і наслідували цей добрий приклад.

Наш згуртований, дружний колектив Львівської обласної організації ТЧХУ, давно став єдиним цілим, де панує злагода, взаємоповага і позитивний мікроклімат дружби і єдності в помислах і стремліннях прийти вчасно на допомогу тим людям, хто опинився в силу різних причин в скрутних життєвих обставинах.

Нехай же і прийдешній Новий 2022 рік продовжить всі наші добрі починання, стане успішним, щасливим, щедрим на добрі справи!

З Новим роком!
З новим щастям!


Уляна Стельмах,
голова Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *