Вітання для Львівської ОО ТЧХУ та її волонтерів, надійшло із села Волиця, що входить в Шегинівську ОТГІз села Волиця, що входить в Шегинівську ОТГ, надійшло вітання Львівській ОО ТЧХУ та персонально волонтерці Товариства Червоного Хреста України Тамарі Гринишин.

Слова подяки червонохрестівцям розміщені 31 грудня 2021 р. у соцмережі Фейсбук від імені мешканців с. Волиця Любомирою Боднар.

Новорічними вітальними листівками вітаємо користувачів Волицької сільської бібліотеки із Новим 2022 роком! Нехай збуваються всі ваші мрії та бажання, зичимо щастя, гаразду та миру!

Найщиріші вітання шлемо Львівській ОО ТЧХУ та волонтерці Тамарі Гринишин! Завдяки співпраці з такими чудовими людьми, у нашій бібліотеці часто проводяться заняття із елементами творчості.


Сподіваємось, що у 2022 році наша співпраця продовжиться і всі бажаючі зможуть реалізувати свої творчі навички та уподобання, вміло протистояти всім викликам сьогодення, зберегти міцне здоров’я та бути просто щасливими!Довідково:Тамара Гринишин активно співпрацює з Львівською ОО ТЧХУ з літа 2020 року.

Тож в кінці серпня позаминулого року їй випало бути слухачем одного із тренінгів “Перша психологічна допомога” в Львівській ОО ТЧХУ.

Його організатори прочитали слухачам багато лекцій, в яких були ті знання, які необхідні при наданні першої психологічної допомоги.
Після завершення навчання слухачам були видані відповідні сертифікати.

Отримала його і Тамара Гринишин, і щоб ніхто не сумнівався, виклала його на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.


Отримані знання у Червоному Хресті Львівщини дозволили їй проводити із сільськими дітьми цикли занять з елементами творчості.

На цих заняттях діти виготовляли новорічні листівки, іграшки на ялинку, а також святкову атрибутику перед Великоднем.

Тож побажаймо п. Тамарі і надалі бути такою ж енергійною і відданою справі Червоного Хреста і в Новому 2022 році!Фото – учасників занять та зі сторінки Т. Гринишин у Фейсбуку
Прес-служба Львівської обласної організації Товариства Червоного Хреста УкраїниЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *